Menu

 

>>> Szukasz konkretnego produktu w dobrej cenie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki! <<<

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów w Krakowie

4 listopada 2017 @ 10:00 - 5 listopada 2017 @ 18:00

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodową Giełdę Biżuterii i Minerałów, która odbędzie się w dniach 4-5 listopada (sobota, niedziela) w godzinach 10-18, w Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul Rakowicka 27.

W Giełdzie biorą udział hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy kolekcjonerzy i artyści. W ofercie ponad 100 wystawców z całego świata: piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, kolczyki, bransolety, pierścionki, naszyjniki, korale oraz półprodukty do tworzenia biżuterii.

Główne atrakcje:

– WYSTAWA specjalna – POLSKIE MINERAŁY I SKAMIENIAŁOŚCI z kolekcji Andrzeja Bezkorowajny. Pokazane minerały i skamieniałości zbierane są od 1981 roku. Najciekawsze okazy pochodzą z nieczynnych, zlikwidowanych już kopalni Stanisławów, Inowrocław i Machów. W kolekcji liczy się nie tylko wygląd i estetyka, ale również dydaktyka, historia, lokalizacja, nietypowe i rzadkie wystąpienia.

– Specjalne miejsce stworzone z myślą o dzieciach – GEOLANDIA. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać targi.

– KONKURS – kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu nagrody. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na targi.

Bilety:
normalny – 10 zł
ulgowy – 7 zł (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów)
osoby z zorganizowanych grup szkolnych – 1 zł

UWAGA: Specjalny PARKING dla zwiedzających – po okazaniu biletu z Giełdy w cenie promocyjnej 1 zł/godzina. Wjazd jest od strony ul. Beliny Prażmowskiego. Parking znajduje się 100 metrów od hali sportowej (nr 12 na mapie poniżej), gdzie odbywa się Giełda.

Informacje dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl

Szczegóły

Początek:
4 listopada 2017 @ 10:00
Koniec:
5 listopada 2017 @ 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.tiketto.pl/wydarzenia/Obiekt/101249

Organizator

Giełda Minerałów i Biżuterii.
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27
Kraków, 31-510 PL
+ Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *