Menu

Narty zjazdowe do 1000 lub 1500 zł

19 października 2017 - Narciarstwo, Narciarstwo zjazdowe, Narty, Sport i turystyka, Sporty zimowe

Zbliża się sezon zimowy, a przezorni już rezerwują miejsca na wyjazdy narciarskie w okresie ferii zimowych w 2018 roku. Czy to w Szczyrku, czy za granicą, m.in. w Austrii lub we Włoszech. Polecamy odświeżenie sprzętu narciarskiego już teraz.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze obecnie modele nart wśród miłośników nart zjazdowych, którzy wyszukują atrakcyjne oferty na porównywarkach cenowych.

Poszukującym dobrych nart zjazdowych do 1000 zł polecamy sprawdzenie następujących modeli:

Fischer Cruzar Pulse Rocker RS9 SLR2Fischer Cruzar Pulse Rocker + Rs9 Slr2 16/17 – kup >>od 649 zł<<

• Rodzaj: Zjazdowe
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Doskonała propozycja dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z nartami lub osób jeżdżących typowo rekreacyjnie. Wszystko za sprawą odpowiedniej konstrukcji nart wpływającej na maksymalne obniżenie wagi nart. Technologie takie jak Air Power i SLR2 sprawiają, że narty są lekkie, nie wymagają dużego nakładu siły i zapewniają łatwą i płynną jazdę.

PROMIEŃ: 13 m / 155 cm
TALIOWANIE: 114-71-100
DŁUGOŚĆ: 140, 145, 150, 155, 160, 165, 170 cm
WIĄZANIE: RS 9 SLR2 (Do około 100 kg)
ZAAWANSOWANIE: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Szukasz noclegu na narciarski wyjazd? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki:


Booking.com

 

Volkl RTM 75 4Motion 10 0 D 16/17Volkl Rtm 75 + 4Motion 10.0 D 16/17 – kup >>> od 999 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Na tej narcie można uczyć się carvingu! Przeznaczone dla początkujących, średniozaawansowanych i dobrze jeżdżących narciarzy lubiących spokojną jazdę. Profil Tip Rocker w połączeniu z systemem XTD PROGRESSive Technology i drewnianym rdzeniem Woodcore oraz systemem wiązań 4motion, czyni ten model niezwykle uniwersalnym.

Dzięki technologii Progressive narta bardzo łatwo inicjuje skręt, a Tip Rocker zapewnia stabilność narty długiej podczas jazdy przy większych prędkościach. Idealne narty do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich w każdych warunkach terenowo śniegowych. Narta perfekcyjnie dopasowuje się do wzrastających umiejętności technicznych narciarza. Gwarantują szybki postęp, jak również utrwalenie prawidłowych nawyków w jeździe na nartach. Niezwykle przyjazne i tolerancyjne dla narciarzy uprawiających ten sport okazjonalnie.

RTM – Ride The Mountain – bestsellerowa, najbardziej wszechstronna linia nart typu All Mountain. Na trasie zachowują się jak klasyczne, carvingowe narty o sportowym charakterze. Posiadają zwrotność krótkich nart połączoną ze stabilnością nart długich. Niezastąpione w trudnych warunkach na stoku – muldy, rozjeżdżony, miękki śnieg – najbardziej się wtedy czuje komfort szerokiej i długiej narty. Narty RTM są przy tym najlżejszymi modelami wśród nart all mountain na świecie, daleko wyprzedzając konkurencję – na stoku oznacza to zwiększoną manewrowość i mniejsze zmęczenie po długim dniu na śniegu.

TALIOWANIE: 120 – 75 – 105
DŁUGOŚĆ / PROMIEŃ:
153 cm / 12,8 m
159 cm / 13,7 m
166 cm / 15,2 m
173 cm / 16,8 m


Fischer Cruzar Fire Rocker RS9 SLR2 16/17Fischer Cruzar Fire Rocker + Rs9 Slr2 16/17 – kup >>> od 649 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe
• Wyposażenie: Z wiązaniami
• Długość: 170 cm
DODATKOWE INFO: Lekkie, łatwe w prowadzeniu i zapewniające niewyobrażalną płynność jazdy. Idealne narty na stok. Gwarantują stabilność i efektywny przekaz siły. W konstrukcji nart zastosowano m.in. technologie Air Power i Fiber Tech, co powoduje, że narty są lekkie, doskonale radzą sobie w skręcie i nie wymagają zbyt dużego nakładu siły od narciarza. Czyni to z nich genialne narzędzie do zabaw na stoku.

Allround
Typowe narty z grupy Allround – czyli dla większości ludzi na stoku ceniących sobie bardziej łatwość skręcania, lekkość prowadzenia, pewność i bezpieczeństwo niż duże prędkości i wyczynowe podejście do narciarstwa. Doskonałe do długich i płynnych skrętów, umożliwiają prowadzenie bez wysiłku i nadmiernych ruchów oraz wyjątkowo łatwe przejścia pomiędzy skrętami.

Poznaj narty Fischer Cruzar Fire w nowej odsłonie na sezon 2017. Kontynuator niezwykle udanych modeli z serii Viron. Lekkość i łatwość w prowadzeniu to główne atuty tych wszechstronnych nart z grupy allround. Dzięki konstrukcji rdzenia Air Power inicjacja skrętu nie wymaga dużego nakładu sił. A użycie w konstrukcji włókien szklanych powoduje iż narta jest elastyczna wzdłużnie i łatwo dostosowuje się do zróżnicowanych warunków na stoku. Idealny wybór dla narciarzy początkujących jak i dla osób jeżdżących rekreacyjne, dla których komfort i wygoda na stoku to priorytet.

Narty wyposażone fabrycznie w nową płytę SLR9. Dwuczęściowa, odchudzona płyta o strukturze plastra miodu pozwala na jeszcze lepsze trzymanie krawędzi dzięki płynniejszemu wygięciu nart pod wiązaniem. Płyta posiada system błyskawicznej, bez narzędziowej regulacji. W każdej chwili nartę bez żadnych narzędzi można ustawić pod innego buta. W przyszłości nartę bez problemu dopasujemy do buta o innym rozmiarze skorupy. Dzięki czemu narta będzie służyć innym bez konieczności ponownego wiercenia w narcie i przekręcania wiązań.

Narty Fischer Fischer Cruzar Fire wyposażone są w Rocker. Inicjacja skrętu stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek dotąd. W nartach zastosowano tzw. „skórę węża” – powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski z tworzywa sztucznego na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.
PROMIEŃ: 13 m / 155 cm
TALIOWANIE: 114-71-100
DŁUGOŚĆ: 140, 145, 150, 155, 160, 165, 170 cm
WIĄZANIE: RS 9 SLR2 (Do około 100 kg)
ZAAWANSOWANIE: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Rossignol Attraxion 15/16Rossignol Attraxion 15/16 – kup >>> od 500 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe dla kobiet
• Wyposażenie: Bez wiązań
DODATKOWE INFO: Przeznaczenie: dla początkującej narciarki, do jazdy po ubitym śniegu: 90% przygotowana trasa, 10% trasa – każdy rodzaj śniegu. Narty Attraxion są lekkie i bardzo poręczne: idealne do szybkiej nauki jazdy. Pozwalają łatwo wejść w zakręt.
MOCNE STRONY
Zwrotność Giętkie i lekkie narty pozwalające wykonywać łagodne skręty na stoku.
Stabilność Łatwe wejście w zakręt, kontrola w każdej sytuacji.
Przyczepność Pełen camber gwarantuje dobrą przyczepność na twardym śniegu.
Sztywność Giętkie
Wyporność Attraxion są zaprojektowane na trasę; puch to nie ich kierunek.

INFORMACJE TECHNICZNE
Konstrukcja Drewniany rdzeń + kompozyt.
Wiązania Wiązania marki Rossignol, model Xelium 700 DIN 2 do 10. Nowy system XELIUM. Lżejsze o 700 g niż klasyczne wiązania. Narciarka może teraz bezpiecznie jeździć dzięki wydajnemu systemowi i nie cierpieć z powodu wagi wiązań. System XELIUM zdobył nagrodę ISPO 2012 tytułem eko-odpowiedzialności. Ich negatywny wpływ na środowisko jest znacząco zmniejszony (-35%) w porównaniu z okresem żywotności tradycyjnych wiązań.
Solidność Nosek na dziobie chroni przed wstrząsami.
Przygotowanie: Nasmarowane i naostrzone narty – są gotowe do jazdy. Krawędź naostrzona pod kątem 89°.

Co to jest camber? Po położeniu nart na podłożu, punkty kontaktu nart ze śniegiem znajdują się blisko dziobu i piętki, a środkowa część nart (pod wiązaniami) lekko się unosi (to camber). Im dłuższy i wyższy camber, tym narty są bardziej przyczepne i zwrotne. Niższy camber oznacza tolerancję błędów i łatwe do prowadzenia narty.

Co to jest rocker? W nartach określanych jako «rocker», dziób (czasem też piętka) unosi się bardziej niż na nartach typu camber. To powoduje przeniesienie punktów kontaktu do środka nart. Skraca się przez to powierzchnia nart dotykająca śniegu: możesz korzystać z większej zwrotności i nośności na miękkim śniegu. Podczas jazdy ześlizgiem na twardym śniegu długość krawędzi zwiększa przyczepność. Dłuższy rocker zwiększa zwrotność nart.
Wszechstronność 90% przygotowana trasa, 10% trasa – każdy rodzaj śniegu

Dostępne rozmiary Rozmiary sprzedawane w sklepie: 142 cm, 152 cm. Rozmiary dostępne wyłącznie przez internet i w samoobsługowych punktach w sklepie: 162 cm.

 

Atomic Heaven Lithium 10 16/17Atomic Heaven + Lithium 10 16/17 – kup >>> od 799 zł <<<

• Rodzaj: zjazdowe dla kobiet
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Heaven to narty od Atomic’a które konstrukcyjnie przeznaczone są dla kobiet. Taliowanie nart i ich budowa dopasowana jest do stylu jazdy Pań. Ten model o strzał w dziesiątkę dla narciarek początkujących oraz potrafiących już jeździć poprawnie.

Każdy element konstrukcyjny nart Atomic Heaven dedykowany jest kobietom i ich stylowi jazdy. Ten model to idealny wybór dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarek. Heaven posiadają lekką konstrukcję V-shape zapewniającą łatwą inicjację skrętów i jazdę w ześlizgu oraz technologię Bend-X, czyli specjalną elastyczną strefę pod wiązaniami, która ułatwia efektywne wyginanie nart nawet najlżejszym narciarkom. Piste Rocker i konstrukcja Full Cap zwiększają z kolei skrętność nart i ich stabilność. To łatwe i stabilne deski do jazdy po przygotowanych trasach. Są też niezwykle estetyczne – elegancka biała lub czarna szata graficzna spodoba się każdej narciarce.

Parametry techniczne:
TEREN: Przygotowane stoki
UŻYTKOWNICY: Początkujacy i Średnio zaawansowani
DŁUGOŚĆI: 141 cm 148 cm 155 cm 162 cm
TALIOWANIE [mm]: 114/71.5/96 116.5/71.5/99 121.5/71.5/98.5 123.5/71.5/100
PROMIEŃ SKRĘTU: 11 m 12 m 12.4 m 13 m
KONSTRUKCJA: Full Cap, Densolite Core, Bend-X

 

Narty zjazdowe juniorskie do 1000 zł, które polecamy to:

Fischer RC4 Race JR FJ4 AC 15/16Fischer Rc4 Race Jr + Fj4 Ac 15/16 – kup >>> od 389 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe dla dzieci
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Juniorskie narty do zabawy i szkolenia techniki jazdy. Narty RC4 Race Jr dzięki zastosowaniu rockera On-Piste umożliwiają łatwe zakręty dostarczając niezapomnianych wrażeń dla najmłodszych narciarzy.
Szerokość pod butem: 70 mm

Te narty wyglądają jakby pochodziły prosto z Pucharu Świata – są wzorowane na sportowych nartach dla dorosłych z grupy Race. To dlatego narty RC4 JR z technologią Air Power oraz Fiber Tech gwarantują dobrą zabawę na stoku i maksimum radości z jazdy.

Im wcześniej zaczynasz, tym szybciej dojdziesz do perfekcji. Proces to nie łatwy, jednak z takim sprzętem, jaki Fischer przygotował dla najmłodszych dzieciaki już dziś mogą poczuć się jak ich idole ścigający się na trasach Alpejskiego Pucharu Świata. W nartach z grupy Junior / Kids zastosowano te same technologie, jakie stosuje się w nartach seniorskich – m.in. się sandwichową konstrukcją, titanalową powłoką gwarantującą stabilność, siłę i wytrzymałość oraz drewniany rdzeń, dzięki któremu są niezwykle zwinne, dynamiczne i elastyczne.
PROMIEŃ: 14,3 m / 140 cm
TALIOWANIE: 106 – 70 – 88


 

Head Supershape Team SLR LRX 7.5 AC 16/17Head Supershape Team Slr + Lrx 7.5 Ac 16/17 – kup >>> od 559 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe dla dzieci
• Wyposażenie: Z wiązaniami
• Długość: 127 cm

DODATKOWE INFO: Idealny zestaw startowy dla młodych, ambitnych juniorów marki Head. Dobry zestaw to gwarancja i początek pięknej przygody z narciarstwem. Supershape Team SLR to narta która przetrwa trudne początki na stoku.
Szerokość pod butem 67

ERA 2.0 to wszystko to co oferuje ERA 2.0, czyli design, osiągi geometrię Rocker, jedynie bez inteligentnych piezoelektrycznych Włókien.

Jr. Power Frame Specjalny kształt narty zapewniający polepszone przeniesienie energii na krawędzie bez konieczności zmiany struktury rdzenia i gęstości narty. Co ważne dla dzieci dobre wygląda i gwarantuje inne odczucia podczas jazdy w stosunku do płaskiej narty.

Ślizg E Black Podstawowy czarny nigdy nie wychodzi w mody, poza tym jest bardzo wytrzymały. Łatwe ślizgi są przyjacielem każdego.
Powłoka zewnętrzna odporna na zarysowania Wyjątkowo wytrzymała powłoka zewnętrzna z wykończoną strukturą. Stworzona by wytrzymać najbardziej ekstremalne traktowanie.

Junior Rocker Doskonałe osiągi allride. Dzieci nie lubią kompromisów. Ale nie lubią również trzymać się jednej decyzji. W jednym dniu są gwiazdą rocka, a w drugim chcą być króliczkiem. Z 20% rocker i 80% camber, dzieci unoszą się w puchu, mają ułatwioną inicjację skrętu oraz prędkość i kontrolę. HEAD Junior Rocker, jest dla wszystkich, wszędzie.
Płyta: SLR2

PRĘDKOŚĆ: Średnia
GRUPA DOCELOWA: Początkujący
TEREN: Przygotowane trasy
STYL JAZDY: Nauka początkujący
DŁUGOŚĆ: [cm] 67 77 87 97 107 117 127 137 147 157
TALIOWANIE: [mm] 111 – 67 – 96 Dla długości 127
PROMIEŃ: [m] 8.0 Dla długości 127

 

Salomon X-Max JR S EZY5 15/16Salomon X-Max Jr S + Ezy5 15/16 – kup >>> od 399 zł <<< (PROMOCJA -35%!)

• Rodzaj: Zjazdowe dla dzieci
• Wyposażenie: Z wiązaniami
• Długość: 120 cm
DODATKOWE INFO: Salomon X-Max JR S = najlepszy start do carvingu dla następnego pokolenia zwycięzców
Narty zapewniają precyzyjną i stabilną jazdę oraz przyspieszenie. Świetne na trasie!
Precyzyjne przyspieszenie i stabilność. Juniorskie narty zjazdowe X-Max JR są wyposażone w łatwo regulowane wiązania. E EZY5 B80

PROMIEŃ: Juniorski/dziecięcy (do 10m)
Kolor: Żółty, Biały, Zielony
Szerokość nart pod wiązaniem: 64 – 75 mm
Rodzaj rdzenia: Rdzeń kompozytowy
Typ narciarzy: Sportowe, Rekreacyjny
Typ nart: All Mountain/All Round
Typ trasy narciarskiej: Przygotowane i puch
Wiązanie do – kg: 50 kg

 

Atomic Redster II JR XTE 045Atomic Redster Ii Jr. + Xte 045 – kup >>> od 499 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe dla dzieci
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Narty zjazdowe Atomic Redster II JR / XTE 045 to dziecięcy odpowiednik wyczynowych modeli dla dorosłych. Zastosowana technologia Race Rocker zwiększa bezpieczeństwo podczas dużych prędkości na trasie oraz ułatwia zmianę kierunku jazdy. Elastyczna strefa Bend-X, umieszczona pod wiązaniami, pozwala wykonać perfekcyjne ruchy bez dużego nakładu sił. Produkt wyposażony został w wiązana XTE 045.

Seria RACE to rodzina nart będąca znakiem rozpoznawczym marki Atomic. Dedykowane są na bardzo dobrze przygotowane trasy, posiadają typowo sportowy charakter dzięki czemu bez problemu radzą sobie nawet na oblodzonych trasach.

Jeśli dodamy do tego profil V-shape i konstrukcję Race Rocker, otrzymamy narty, na których efektywne skręcanie to pestka – niezależnie od wagi narciarza. Modele Redster JR II są szersze niż JR I, mają też większy camber. Ich kształt jest natomiast dostosowywany do konkretnej długości.

TEREN: Przygotowane stoki
UŻYTKOWNICY: Początkujący, średnio zaawansowani
DŁUGOŚĆ: 100 cm 110 cm 120 cm
TALIOWANIE: 101/66/82.5 mm 105/67/86 mm 108/68/89 mm
PROMIEŃ SKRĘTU: 7 m 8 m 9 m
KONSTRUKCJA: BEND-X Technology, Cap Fiber Core

 

Fischer RC4 Worldcup SL JR RC4 Z9 15/16Fischer Rc4 Worldcup Sl Jr + Rc4 Z9 15/16 – kup >>> od 999 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe dla dzieci
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Juniorski racer do Slalomu : technologia Hole Ski pozwala na walke o naprawdę dobry czas oraz zachęca do wielkich osiągnięć przyszłych gwiazd Pucharu Świata.Narty sprzedawane są w komplecie z wiązaniami Fischer RC4 Z9. RC4 Worldcup SL Jr. Dla mistrzów Świata jutra – w technologi WorldCup już dzisiaj. WC SL i każdy może zostać mistrzem Świata !!

Aby mieć pewność iż najmłodsi zawodnicy mają sprzęt z najwyższej półki do swojej dyspozycji wykluczyliśmy wszelkie kompromisy: po pierwsze budowa-identyczna jak w nartach seniorskich – po drugie , zgodna z przepisami FIS. Technologia Hole Ski Zmniejszona masa dzięki dzurze w przedniej częsci narty, pozwala szybciej odzyskać kontrolę nad nartą przy jednoczesnym zmniejszeniu drgań. Perfekcyjnie gładka jazda oraz jeszcze lepsza kontrola podczas skrętów jakże ważna kiedy liczy się każda sekunda. Czarny rycerz potrafi jeździć! SL jr , nawiązuje idealnie do szaty graficznej nart seniorskich z grupy Race. Dzięki gładkiej powierzchni oraz jakże pożądnemu kolorowi 'czarny mat’ z żółtymi wstawkami wygląda po prostu niesamowicie !! Technologie Air Carbon TI 0.8 Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.8mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. Rezultat? Doskonałe trzymanie krawędzi i gładka jazda.

Beech Poplar Wood Core Połączenie drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy zbalansowanej giętkości.

Hole Ski Technology Zmniejszona masa została uzyskana dzięki niższej wadze czubka i ogona narty; pozwala szybciej odzyskać kontrolę nad nartą przy jednoczesnym zmniejszeniu drgań. Perfekcyjnie gładka jazda oraz jeszcze lepsza kontrola podczas skrętów.

less RACE CODE Od trenerów do inżynierów Fischera, którzy dokładają wszelkich starań, aby rozwijać perfekcyjne połączenia nart, butów, wiązań oraz kijków. Zwycięstwo to bowiem dbałość o szczegóły. Nowa etykieta jako…read more…

Sandwich Sidewall Construction Warstwowe ułożenie drewnianego rdzenia w połączeniu ze wzmocnionymi ścianami bocznymi z klasycznej konstrukcji Sandwich gwarantuje odpowiednią dynamikę i stabilności oraz zapewnia wyjątkową płynność jazdy.

less Sintered Bases Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i niebywałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk. Ma dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu. World Cup Plate Oryginalna Płyta World Cup, sprawdzona podczas wielu zwycięstw. World Cup Tuning Technologia wykończenia krawędzi i ślizgów nart. Narty szlifowane są na najwyższej jakości maszynach – takich, których używa się również do wykończania nart jeżdżących w Pucharze Świata.

 

Head Monster SLR2 SLR 4.5 AC 2017Head Monster Slr 2 + Slr 4.5 Ac 2017 – kup >>> od 459 zł <<<

• Rodzaj: Zjazdowe dla dzieci
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Monster SLR II to uniwersalną maszyna dając pełno radości dzieciakom, które pragną rządzić na stoku jak ich idole. Przyspieszenie, łatwa inicjacja skrętów, kontrola i unoszenie w miękkim śniegu, dzięki konstrukcji 80% Camber i 20% Rocker pozwalają na jazdę w każdych warunkach. Do tego specjalny design oraz technologia ERA 2.0, a także wytrzymała powłoka zewnętrzna i twardy i odporny ślizg. To wszystko sprawi, że dziecko poczuje zew do narciarstwa.
Wiązanie: Stworzone, aby ułatwić postępy na stoku, lekkie, bezpieczne i niezawodne wiązania SLR 4.5 AC dodają pewności siebie i zapewniają wiele radości podczas nauki jazdy na nartach.

 

Dla zainteresowanych wydaniem na narty zjazdowe do 1500 zł interesujące mogą być poniższe propozycje:

Fischer RC4 Speed RC4 Z11 2017Fischer Rc4 Speed + Rc4 Z11 2017 – cena od 1249 zł

• Rodzaj: Zjazdowe / slalomowe
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: To nowy model w kolekcji Fischera na sezon 2016/2017 oparty na konstrukcji nart Superior SC. Są to narty typu race przeznaczone do krótkich i średnich skrętów oferujące topową wydajność, ale wciąż będące przyjazne w użytkowaniu.
Grupa: Race
Szerokość pod butem: 67mm

Beech Poplar Wood Core: Połączenie drewna bukowego i topolowego zapewnia lekkość przy zbalansowanej giętkości.
Air Carbon TI 0.5: Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.5mm, wzmocniony powłoką Air Carbon. W rezultacie otrzymujemy doskonałe trzymanie krawędzi i gładką jazdę.
On-Piste ROCKER: Z On-Piste ROCKER Fischer do jazdy po przygotowanych stokach, narciarze mogą poczuć niesamowitą łatwość wchodzenia w zakręty bez obawy złapania krawędzi. Nowa geometria narty, bazująca na tradycyjnym
Powertrack: Optymalna wydajność. Cechy szczególne: łatwy montaż i dostosowanie narty. Dodatkowo niska waga płyty idealnie współgra z nartą.

Podstawą tych nart jest drewniana, warstwowa konstrukcja wzmocniona podwójnym Titanalem o grubości 0,5 mm. Narty są wyposażone w świetną płytę Powertrack i odpowiednie wiązania z serii RC4 (z DIN 3-11).
Promień 14 m przy długości 165 cm jest idealny dla średnio długich łuków. Długości 165 cm lub 170 cm to uniwersalne, dynamiczne narty, krótsze to szybkie łuki jak w typowym slalomie.

Kategoria produktu
Dla kogo: Męskie/Unisex
Typ nart: Narty slalomowe
Typ narciarzy: Race, Sportowe
Typ trasy narciarskiej: Przygotowane
Kolor: Czarny, Żółty
Rodzaj rdzenia: Drewniany rdzeń
Szerokość nart pod wiązaniem: 64 – 75 mm
Promień: Krótki (10-14m)
Łącznie z wiązaniem: Tak
Wiązanie do – kg: 110 kg

 

Fischer Progressor F18 RS11 2017Fischer Progressor F18 + Rs11 2017 – cena od 1249 zł

• Rodzaj: Zjazdowe dla zaawansowanych
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Model na sezon 2016/2017. Dla zaawansowanych narciarzy, którzy kochają prędkość, ale lubią także czasem pojeździć rekreacyjnie. Dzięki On-Piste Rocker i niezwykle niskiej wadzę zaoszczędzi ci wiele energii. Jeszcze lepsza kontrola dzięki zastosowaniu technologii Razorshape oraz Air Carbon.
Grupa: Piste
Szerokość pod butem: 74mm

Narty dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Fischer Progressor F18 to nastęca Progressorów 800, a co za tym idzie to jedna z najpopularniejszych nart Fischer’a i jednocześnie jedna z najlepszych nart na rynku.

Progressor F18 to zwycięzca wielu testów narciarskich, od kilku sezonów w ścisłej czołówce World Ski Testu oraz zwycięzca ostatniego testu. Nowoczesne systemy Rocker, Razor Shape sprawiają, że narty są jeszcze szybsze i jeszcze bardziej precyzyjne. Technologia Dual Radius System nadająca nartom różne taliowanie 12 – 15 metrów, sprawia, że narty są bardzo wszechstronne i dostosowują się do stylu jazdy i szybkości narciarza, a wyniki testów narciarskich tylko potwierdzają, że to działa. Fischer Progressor F18 to doskonały towarzysz na każdej trasie. Dla narciarzy, którzy kochają prędkość, ale także lubią cieszyć się relaksem w czasie jazdy na nartach.

POLECANE DLA:
Poziom narciarza (1-10): 5, 6, 7, 8
Jazda na trasie: 70%, Poza trasą: 30%
Szczegóły techniczne Fischer Progressor F18:
TALIOWANIE: 122-74-103
PROMIEŃ SKRĘTU: 12 – 15m / 167cm
Długości: 153, 160, 167, 174
Waga: 1800g/167
Wiązania RS11 Powerrail BRAKE: Full Diagonal Toe, FRP, AFS; DIN: 3 – 11

 

Fischer RC4 Worldcup WC SC RC4 Z12 Racetrack 2016Fischer Rc4 Worldcup Wc Sc + Wiązania Rc4 Z12 Racetrack Model 2016 – cena od 1479 zł

• Rodzaj: Zjazdowe / slalom, dla bardzo zaawansowanych!
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Fischer Worldcup SC to świetne slalomki dla bardzo zaawansowanych i ekspertów. Worldcup SC to klasyczne narty slalomowe na przygotowane stoki. Narty od wielu lat utrzymują się w czołówce testów narciarskich, niejednokrotnie je wygrywając. Ogromne doświadczenie producenta i nowoczesne rozwiązania technologiczne w połączeniu dają świetne narty.

Fischer Worldcup SC to twarde i szybkie narty. Doskonała geometria pozwala na niesamowite przyspieszenie zarówno w krótkich jak i długich skrętach. Przewaga czerni i design zwraca na narty uwagę. Obok Worldcup’ów nie można przejść obojętnie.
Fischer Worldcup polecane dla:
• Poziom narciarza (1-10): 8, 9, 10
• Jazda na trasie: 100%
• Poza trasą: 0%
Szczegóły techniczne Fischer Worldcup SC:
• TALIOWANIE: 122-68-103
• PROMIEŃ SKRĘTU: 13m / 165cm
• Długości: 150, 155, 160, 165, 170
Wiązania RC4 Z12 Powerrail BRAKE: Full Diagonal Toe, FRP, AFS; DIN: 3,5 – 12

 

Fischer Progressor F18 RS 11 Powerrail 16/17Fischer Progressor F18 + Rs 11 Powerrail 16/17 – cena od 1279 zł

• Rodzaj: Zjazdowe dla średnio zaawansowanych
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Następca legendarnego już modelu Fischer Progressor 800. W sezonie 2017 narty zostały wyposażone w nowe zdobycze technologiczne Fischer’a Air Tec oraz Razor Shape. Air Tec to najnowsza konstrukcja rdzenia narty wywodząca się z narciarstwa biegowego. Frezowana struktura rdzenia sprawia, że jest on 25% lżejszy. Natomiast nowa konstrukcja Razor Shape nadaje nowy kształt „brzytwy” ścianom bocznym narty. Powoduje on, że zmniejszeniu uległa całkowita masa nart przy jednoczesnym polepszeniu osiągów jezdnych, dzięki zredukowanej powierzchni styku narty ze śniegiem.

Nie ważne na jakie warunki trafisz na trasie, te narty nie zawiodą Cię nigdy! Idealna propozycja dla osób szukających uniwersalnej narty o mocnej konstrukcji z drewnianym rdzeniem.
W nartach znajdziemy oczywiście sławny już Dual Radius System powodujący optymalną inicjację krótkiego skrętu przy jednoczesnej stabilności przy jeździe średnim i długim łukiem.

Do wszystkich tych cech dodano Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.
W nartach zastosowano tzw. „skórę węża” – powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.
Narty posiadają ochronne, stalowe noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Opis serii Fischer High Performance – Progressor:
Długie lub krótkie? Dlaczego nie oba – to byłoby najlepsze. W grupie High Performance Fischer oferuje połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych. Jest to możliwe dzięki Systemowi Dual Radius, który umożliwia szybką inicjacją skrętu jak w slalomkach i wycinanie precyzyjnych długich łuków jak w nartach gigantowych. Pełna kontrola nad nartami – zarówno podczas jazdy krótkim jak i długim skrętem to jest zadanie nart z grupy High Performance.
PROMIEŃ: 12-15 m / 167 cm
TALIOWANIE: 122-74-103
WAGA: 1800 g / 167 cm
DŁUGOŚĆ: 153, 160, 167, 174 cm
WIĄZANIE: RS11 Powerrail (DO 120 KG)
ZAAWANSOWANIE: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Fischer Progressor F19 900 Rocker RSX12 15/16Fischer Progressor F19 – 900 Rocker + Rsx12 15/16 – cena od 1499 zł

• Rodzaj: Zjazdowe / slalomowe dla zaawansowanych
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Najnowsze narty z linii Progressor są najlżejsze w swojej klasie. Oferują one nieograniczone osiągi i znaczną redukcję wagi. Jest to możliwe dzięki nowym technologiom takim jak Razorshape i Air Tec Ti. Jednocześnie technologie te zapewniają niedoścignione osiągi nart. Dzięki specjalnej geometrii, systemowi Dual Radius, narty wspomogą cię nawet w Slalomie czy Slalomie Gigancie. Zastosowano w nich też konstrukcję race i On-Piste Rocker.

Zawody w slalomie i slalomie gigancie zawsze zapierają dech w piersiach – stanowią techniczną i kondycyjną próbę możliwie najszybszego pokonywania wyznaczonej bramkami trasy. Jest to także próba dla sprzętu – zawodnicy potrzebują nart, które sprostają ich wymaganiom i zapewnią jak najwyższe osiągi. Jest to świat nart wyczynowych Fischera z grupy Piste, które oferują połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych.

Z nowym On-Piste Rocker Fischer zapewnia sportowe osiągi z bardziej harmonijną inicjacją skrętu i zapobiega przed przypadkowym zahaczaniem krawędzi. Nowa geometria narty połączona z On-Piste Rocker pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki. Cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.
Jako najlżejsze narty na rynku, model Progressor wyróżnia się w swojej klasie nie tylko dzięki znakomitym osiągom, ale także niezwykłej lekkości. Dzięki zastosowanym technologiom takim jak Rocker On-Piste i Razoshape, narciarz nie musi wkładać dużego wysiłku w jazdę, dzięki czemu zabawa na stoku nie ma granic!

PROMIEŃ: 13 – 17 m / 170 cm
TALIOWANIE: 122 – 75 – 104
POZIOM UMIEJĘTNOŚCI: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
On-Piste Rocker: Z nowym On-Piste Rocker Fischer zapewnia sportowe osiągi z bardziej harmonijną inicjacją skrętu i zapobiega przed przypadkowym zahaczaniem krawędzi. Nowa geometria narty połączona z On-Piste Rocker pozwala na doskonałe trzymanie krawędzi, nie wpływając przy tym na zmniejszanie osiągów i dynamiki. Cała krawędź jest w śniegu, gdy jest to właśnie potrzebne, a harmonijny ruch podczas skrętu pozwala oszczędzać siły.

 

Salomon Astra E Lithium 10W 16/17Salomon Astra + E Lithium 10 W 16/17 – cena od 1299 zł

• Rodzaj: Zjazdowe dla kobiet
• Wyposażenie: Z wiązaniami

DODATKOWE INFO: Sportowe narty dla kobiet, dzięki którym dotrzesz, gdziekolwiek zechcesz, z zachowaniem komfortu i kontroli. Wszechstronność: konstrukcja Semi Sandwich ułatwia skręcanie i zapewnia wystarczającą moc podczas jazdy w każdym terenie. Amortyzacja: wkładka Comfortech amortyzuje drgania zanim dotrą do stopy, co przekłada się na maksymalną pewność w czasie jazdy. Trzymanie krawędzi: rama Medium Control zapewnia przyczepność krawędzi i komfort.

Narty juniorskie za 1000 do 1500 zł to wysokiej klasy sprzęt, zdecydowanie dla młodych adeptów białego szaleństwa o zacięciu profesjonalnym.

Rekomendujemy wybór tego przedziału cenowego wyłącznie dla dzieci zawodniczo uprawiających narciarstwo zjazdowe. Polecamy w takim przypadku rozważenie poniższych modeli nart:

Head WC Rebels ISL RD EVO 9 AC 2017Head Wc Rebels Isl Rd + Evo 9 Ac 2017 – cena od 1199 zł

• Rodzaj: Zjazdowe dla juniorów, zaawansowanych
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: Szybkie, zwinne i zdolne do bardzo agresywnych skrętów narty WCR iSL RD Team przemieniają młode talenty w profesjonalistów. Te gotowe do startów narty posiadają wszystkie cechy swoich starszych krewnych, włączając w to żywo reagujący profil Camber dla większej reaktywności i piorunującego przyspieszenia, dodatkowo rdzeń drewniany w konstrukcji Worldcup Sandwich z dającym kontrolę Titanalem oraz zapewniającym balans, lekkości i moc Graphene.
Wiązanie: Lekkie, szybkie, dynamiczne i zapewniające najwyższe bezpieczeństwo wiązania EVO 9 AC gwarantują juniorom technologie gotowe do zwycięstw.

Szczegóły:
SZYBKOŚĆ: Bardzo szybko
TEREN: Trasy zawodniczne, strome stoki
GRUPA DOCELOWA: Eksperci/instruktorzy
STYL JAZDY: Doskonała technika
DŁUGOŚCI: 120 / 126 / 132 / 138 / 144 / 150 / 156
PROMIEŃ: 12,0 @ Length 156
TALIOWANIE: 114 / 65 / 99 @ Length 156

WŁAŚCIWOŚCI:
Intelligence Technology
Graphene WC Sandwich Construction
RD racing top sheet
Race structured UHM C base
Rebel Camber
TALIOWANIE: DŁUGOŚĆ DZIÓB ŚRODEK PIĘTKA PROMIEŃ
120 105 62 89 8,0
126 108 62 91 8,5
132 110 63 93 9,0
138 110 63 93 9,0
144 110 64 94 11,0
150 110 64 94 12,1
156 114 65 99 12,0

 

Fischer RC4 Worldcup SL JR Z9 2017Fischer Rc4 Worldcup Sl Jr. + Z9 2017 – cena od 1159 zł

• Rodzaj: Zjazdowe dla juniorów, zawodnicze
• Wyposażenie: Z wiązaniami
DODATKOWE INFO: RC4 WC SL Jr to profesjonalna narta młodych zawodników. Hole Ski Technology zapewnia jeszcze większe emocje w krótkim skręcie. Sprzęt przyszłych Mistrzów Świata!
Sprzęt dla przyszłych gwiazd! Nadzwyczajne postępy są widoczne gołym okiem, a seria RC4 Race Junior ma w tym swój niebagatelny udział. Juniorskie slalomowe narty z profesjonalnymi technologiami z Pucharu Świata są wierną kopią dorosłych zawodniczych nart!!

Tuning z Pucharu Świata
Krawędzie oraz ślizg są ekstremalnie precyzyjnie wykończone i osiągają poziom Pucharu Świata, abyś mógło to poczuć w najdoskonalszej serii nart, jaką jest grupa RC4 Race.

RACE CODE – znak jakości Pucharu Świata
RACE CODE to gwarant technologicznego topu prosto z Race Department Fischera. Wszystkie innowacje tworzone są we współpracy ze sportowcami i osobami tworzącymi PŚ. Oczekiwania stawiane tutaj nartom, butom czy wiązaniom sprawiają, że produkty ze znakiem Race Code idealnie współgrają ze sobą.
Konstrukcja / technologie: SW-Sidewall, Titanium 0.8
Plate: WC plate 16

Waga: 1700g/145cm
Dedykowane wiązanie: T00716
Technologie: Beech Poplar Wood Core; Stabilność w połączeniu z lekkością zapewnia optymalną sztywność.
Air Carbon TI 0.8: Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.
Hole Ski Technology: Wycięcia na dziobach pięcie redukujące masę narty w newralgicznych punktach. Łatwiejsza inicjacja skrętu i pełna kontrola nad ruchem narty.
World Cup Plate: Płyta na której zawodnicy Pucharu Świata sięgają po zwycięstwo.
World Cup Tuning: Wykończenie narty na niezwykle precyzyjnych maszynach. Gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
Sintered Bases: Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.
Concave Sidewall: Nowy kształt ścian bocznych narty ułatwia prace serwisowe, ale także wejście na krawędź.

Powyższe rekomendacje przygotowane zostały na podstawie wybranych z najbardziej popularnych modeli nart zjazdowych, którymi zainteresowani byli użytkownicy serwisu Ceneo.pl wg danych z dn. 18 i 19.10.2017.

 

Jeśli zainteresowany jesteś konkretnym modelem nart w dobrej cenie, polecamy skorzystanie z naszej wyszukiwarki dobrych cen – tutaj!