Menu

Black Friday, czyli rodzimy Czarny Piątek – dzień dobrych cen

24 listopada 2017 - Dom, ogród i majsterkowanie, Elektronika i komputery, Odzież, obuwie i zegarki, Sport i turystyka, Technologia sportowa

Dzisiaj, jak co roku, większość sklepów internetowych i najpopularniejszych marek produktowych prezentuje bardzo atrakcyjne oferty zakupowe na Czarny Piątek (ang. Black Friday). Warto sprawdzić co można kupić w promocyjnej cenie. Żeby to zrobić należy kliknąć na baner lub grafikę promującą akcję danego serwisu lub marki.

Poniżej przedstawiamy wybrane oferty promocji na Black Friday 2021!

Jeśli nie chcecie sami szukać promocyjnych ofert w internecie polecamy skorzystanie z Ceneo.pl!

W ramach serwisu prezentowane są największe sklepy online w Polsce i ich oferta na Czarny Piątek 2021.

Black Friday 2021 rozgrzewka - AmazonAmazon organizuje promocyjne oferty przez cały okres 8-18 listopada w ramach swojej rozgrzewki przed Black Friday 2021.

Warto tam  zaglądać bo zakres produktowy jest bardzo bogaty, a często można znaleźć oferty marek i produktów niedostępnych na polskim rynku.
SklepBiegacza.pl oferuje zniżki zarówno online (-20% po wpisaniu kodu), jak i w swoich sklepach stacjonarnych (-30%).
New Balance oferuje zniżki do 50% do końca weekendu, czyli do 26 listopada 2017 r.!

Czarny Piątek 2017 - Trigar i Garmin

Trigar.pl, który sprzedaje online urządzenia nawigacyjne i sportowe marki Garmin, obniżył w piątek ceny wielu urządzeń i akcesoriów. Dostępne są one online na stronie sklepu, a także w salonach firmowych w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Promocja obowiązuje do końca dnia 24 listopada 2017 r.!

W ciągu dnia będziemy dodawali kolejne promocje, z których można skorzystać dzisiaj lub w najbliższych dniach w ramach Black Friday (Czarny Piątek) lub Cyber Monday (Cyfrowy Poniedziałek).

>>> Jeśli wiecie o jakiejś interesującej promocji – dodajcie o niej informację poniżej, w komentarzu do tej wiadomości! <<<